ODZYSKAJ SWOJĄ SPRAWCZOŚĆ

 Powiedz STOP manipulacji i korporacyjnym, toksycznym gierkom 

Dowiedz się jak za pomocą skutecznego procesu odzyskać dawną efektywność i energię do działania oraz pewność siebie w kontaktach z ludźmi

1665051944184

Kiedy byłaś w pracy liderką, ale odkąd masz toksycznego szefa

  • Przestałaś dostrzegać wartość, jaką wnosi Twoja praca, doświadczenie i umiejętności.
  • Zaczynasz wątpić w siebie i deprecjonować swoje osiągnięcia
  • Coraz częściej rozważasz zmianę stanowiska, a nawet odejście z pracy
  • Straciłaś zapał i energię do działania
  • Praca jest dla Ciebie źródłem stresu i frustracji

 

Twojemu szefowi właśnie o to chodzi, ale Ty możesz to zmienić. 

 

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin i umów się na niezobowiązującą 45 – minutową rozmowę. Zyskasz nowe spojrzenie i wizję zmian.

Ta rozmowa jest dla Ciebie jeśli:

  • Doświadczasz toksycznych relacji i manipulacji w korporacji
  • Jesteś zdeterminowana, żeby zawalczyć o siebie
  • Masz gotowość, aby zacząć działać i komunikować z odwagą

Nazywam się Dorota Ptak.

Pracuję z kobietami, które doświadczyły trudnych lub toksycznych relacji w środowisku korporacyjnym. Kilkanaście lat temu też byłam jedną z nich. Bliskie są mi ich biznesowe wyzwania i to z czym mogą się mierzyć w obszarze relacyjnym.

Widzę niesamowity potencjał kobiet pracujących w korporacjach, ale też rozterki, z którymi zwykle pozostają same. Pomagam im odbudować wiarę w siebie i przywrócić dawną skuteczność wtedy, kiedy tego potrzebują.

Wspieram je w osiągnięciu rezultatów, które zmieniają jakość ich życia w krótkim czasie.  Z przyjemnością obserwuję, jak na moich oczach stają się najlepszą wersją SIEBIE. W pracy ze mną uwalniają się od niewspierających wzorców, podświadomych schematów i przekonań. Zyskują pewność siebie, radość i energię do działania. Stają się pewne swojej wartości. Doskonale radzą sobie z manipulacją i toksycznymi relacjami.

 KILKA SŁÓW O MNIE

GŁOSY MOICH KLIENTÓW

magdalena Manager
Czytaj więcej
Program coachingowy pomógł mi odbudować pewność siebie, ponownie uwierzyć w swoje możliwości oraz wzmocnić kompetencje menedżerskie. Uważam, że dzięki temu programowi stałam się lepszym pracownikiem, lepszym managerem i lepszym człowiekiem. Zmiany są diametralne i zauważalne gołym okiem. Przede wszystkim jestem bardziej otwarta na ludzi, częściej się uśmiecham, chętniej rozmawiam. W relacjach z innymi jestem pozytywna, profesjonalna oraz spokojna. Zaczynam świadomie budować swój wizerunek biznesowy. Potrafię radzić sobie z krytyką i manipulacją. Dorota, potrafisz trafnie podsumować omawiany temat oraz wskazać kierunek wyjścia z trudnej sytuacji. Wiedza, którą się dzielisz , ma bezpośrednie przełożenie na praktykę , można ją skutecznie wykorzystać w codziennych sytuacjach i nie raz pomogła mi „odnieść sukces”. Chciałam Ci bardzo podziękować za pomoc i wsparcie w mojej trudnej drodze do przemiany.
Izabela
IzabelaProject Manager
Czytaj więcej
Darem Doroty jest obejść chaos i znaleźć środek i źródło problemu. Z jej wrodzonym spokojem umie wyłapać, gdzie naprawdę leży problem. Zadaje tak umiejętnie pytania, że prawdziwy konflikt ujawnia się wręcz sam. Jej focus na rozwiązanie tego, co mnie poruszało było zawsze priorytetem. Wielokrotnie Dorota pokazała mi jak zaogniony konflikt złagodzić, a we wrogu znaleźć sprzymierzeńca do pracy. Nauczyłam się, że skupiając się na celu zamiast na udowadnianiu komuś swoich racji otrzymam to, na czym mi zależy najbardziej oraz zachowam dobrą atmosferę w pracy. Pamiętam szczególnie jeden konflikt z osobą bardzo agresywna, która wzbudziła we mnie wszystkie złe emocje. Dorota pokazała mi jak nie wpaść w sidła gry emocjonalnej i zachować skupienie na swoich potrzebach. Dzięki tym technikom nie doszło do konfliktu. Ustaliłam też nowe sposoby działania oraz asertywnie wyznaczyłam swoje granice. Jest to jeden z wielu przykładów, w których nie poddałam się emocjom, a które później zaowocowały awansem.
JustynaManager
Czytaj więcej
Najbardziej program pomógł mi w sferze samoświadomości - negatywne przekonania, które niosłam o sobie okazały się kłamstwem. To było uwalniające doświadczenie. Ta wiedza pomogła mi nie tylko zrozumieć wiele sytuacji w pracy, które były dla mnie stresujące, ale również pozwoliła mi inaczej na nie reagować i uwolnić się od tego stresu związanego z nimi, co wymiernie wpływa na moje samopoczucie w pracy oraz satysfakcję którą z niej czerpie. Zauważyłam, że nabrałam większego dystansu do siebie. Przestałam też być dla siebie bardzo krytyczna oraz przestałam dyskredytować siebie na swojej pozycji. Oznacza to mniej narzekania innym oraz lepszy humor w pracy, myślę, że też odczuwalny przez innych. Dobrany program pomógł mi zrozumieć blokujące mnie mechanizmy, wymiernie wpłynął na moje samopoczucie w pracy, co sprawia, że jestem jeszcze bardziej zdeterminowana by w tej roli zostać i się rozwijać.
Anna GodlewskaHipnoterapeuta, Coach, Mentor, Trener
Czytaj więcej
Dorota znam od wielu lat. Widziałam ją w różnych zawodowych sytuacjach, jako trener, coach a ostatnio doświadczyłam sesji hipnoterapii. Dorota, zawsze daje całą siebie wspierając swojego klienta. Z lekkością podąża za jego potrzebami. Będąc jej klientką w hipnoterapii uwolniłam swoje wieloletnie przekonanie, że jestem niedość dobra, że nie potrafię, nie umiem mówić po angielsku. Wystarczyło jedno spotkanie, abym zaczęła korzystać z pełni mojego potencjału. Dorota wie jakie pytania zadać we właściwym momencie. Z uwagą wsłuchuje się w te wypowiedziane, jak i niewybrzmiałe przekazy płynące z podświadomości. Uwalnia od blokad i ograniczeń, nadpisując istotne z perspektywy klienta przekonania, które wspierają dalszy rozwój i podążanie swoją ścieżką z lekkością i swobodą. Polecam sesje z Dorotą jeśli tylko czujesz, że utknąłeś i nie wiesz jak ruszyć dalej ku spełnionemu życiu.
MichałManager
Czytaj więcej
Program umożliwił mi dostrzeżenie i przepracowanie pewnych wzorców własnego myślenia, które utrudniały mi zarządzanie moimi relacjami z innymi ludźmi, w tym relacjami w środowisku biznesowym. Wartością było dla mnie zrozumienie tych mechanizmów, genezy ich powstania oraz ich „uzdrowienie”. Widzę poprawę w zakresie zarządzania stresem oraz jasnego i transparentnego komunikowania własnych myśli w sytuacjach, w których mogę oczekiwać nieprzychylnej reakcji. Ma to przełożenie na lepsze zarządzanie wynikami pracy zespołu i skuteczniejszą komunikację z zespołem/współpracownikami/klientami. Bardzo podoba mi się, że Twoje podejście pozwala zająć się źródłem problemów i pracą w tym obszarze, a nie jedynie powierzchniową pracą nad objawami. Bardzo cieszę się, że mieliśmy okazję popracować w ten sposób i dziękuję za dobrą współpracę!
MarkTeam Manager
Czytaj więcej
The program helped me to reflect on my assumptions and go-to communication style and to understand the impact this has on myself and my counterparts. I feel much more at ease and calm in complex discussions, in presenting an opposing point of view to audiences, even more senior audiences in a constructive way and I observe more positive reactions to my communication.The style of coaching is quite challenging and this allows thing to resonate and have more than a superficial impact. It forces one to really reflect even after the session has ended. I feel, I can have more productive and constructive interactions with different stakeholders which allow us to come to an optimal collaborative outcome with win-win solutions. I have a tendency to be quite stuck in my ways and I feel like you challenged me just the right amount to be open to change and others. I appreciate all the work we did together very much and I can already see an actual improvement to my work life as well as to my personal well-being.
JacekManager
Czytaj więcej
Dzięki spotkaniom coachingowym mogłem lepiej zrozumieć przyczyny dlaczego do poszczególnych zadań podchodzę w określony sposób, zadania wykonuję tak, a nie inaczej. Dostrzegłem potencjał, który miałem cały czas, ale był on zablokowany. Poprzez dostrzeżenie i głęboką analizę schematów swojego działania mogłem zacząć świadomie pracować nad ich poprawą. Podchodzę do kontaktów z innymi współpracownikami w sposób mniej emocjonalny, bardziej świadomy. Nabrałem dystansu do tego, że zawsze powinienem wszystko wiedzieć i robić wszystko perfekcyjnie. Pozytywnie się zaskoczyłem całym procesem - otrzymałem solidną analizę z czego dane zachowania wynikają i jak sam się przekonałem, praca nad genezą a nie nad schematycznym „wyuczaniem” zachowań przyniosła bardzo dobry rezultat. Doroto bardzo dziękuję, za to że podeszłaś do pracy ze mną w sposób pełni profesjonalny, na zasadach partnerstwa. Cieszę się ,że mogłem pracować z Tobą w atmosferze pełnej otwartości i zaufania.
Katarzyna TackiewiczDelivery Analyst
Czytaj więcej
I highly value Dorota as a competent and passionate coach. I generally found sessions with her one of the best decisions in my life. We were working together on my professional and personal development and it’s truly helped me to change my life. I became much more positive person and I was successful in applying for a new, higher position in Shell Aviation team.
MateuszDyrektor d/s Operacji
Czytaj więcej
Program coachingowi pomógł mi w sposób bardziej zorganizowany i systematyczny podchodzić do tematu interakcji, relacji biznesowych oraz aktywnego udział w spotkaniach. Wartością dla mnie były techniki do zarządzania emocjami i stresem. Zauważyłem bardziej świadome podchodzenie do relacji, świadome podejmowanie decyzji o swojej postawie. Podobało mi się podejście, otwartość, wsparcie, ciągła stymulacja do przemyśleń. Zdecydowanie poleciłbym każdemu, kto chce się rozwijać zawodowa oraz interpersonalnie.
Łukasz JagłaHead of Central Procurement Office at BNP Paribas Bank Polska S.A.
Czytaj więcej
Dla mojego zespołu Dorota realizowała program rozwojowy, którego celem było zwiększenie efektywności pracy zespołowej. Największą wartością była dla mnie bardzo dobra współpraca, kreatywność oraz stworzenie atmosfery dialogu i otwartości. Dzięki programowi lepiej poznałem osoby w moim zespole, ich indywidualność oraz potencjał jaki wnoszą. Zrozumiałem indywidualne potrzeby każdego członka zespołu w oparciu między innymi o style zachowań oraz wartości jakie nimi kierują w celu osiągnięcia sukcesu. W zespole pojawiła się większa otwartość w komunikacji, empatia oraz potrzeba wzajemnego docenienia osiągnięć
Marcin MolendaCEO MarCelLi Adv Tech Sp. z o.o.; Director of the Board
Czytaj więcej
Dorotę cenię za profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji. Coaching biznesowy w którym uczestniczyłem, był dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem, które z całą pewnością przyczyniło się do mojego rozwoju i nabyciu nowych umiejętności biznesowych. Poznałem swój styl zachowań i komunikacji dzięki czemu skuteczniej buduję relacje, prowadzę rozmowy biznesowe czy negocjacje. Ważne dla mnie było również zdefiniowanie kluczowych wartości mojej firmy, określenie struktury organizacyjnej i strategii firmy oraz doprecyzowanie kompetencji wymaganych na poszczególnych stanowiskach pracy MarCelLi Adv Tech Sp. z o.o.
Katarzyna DamService Delivery Manager
Czytaj więcej
During my business mentoring sessions I received from Dorota full support and professional coaching. She was always well prepared and helpful, also able to share her experience and different perspectives. During half-year time I learned a lot, I gained few new perspectives on my personal development and met new activities which will help me to grow. I can highly recommend Dorota as a business coach and mentor.
Michał FicOperations Manager
Czytaj więcej
Being a manager time to time I wonder why other people cannot see the sense in what I am saying or doing. Sometimes I feel easily tricked or coerced into agreeing when, with hindsight, I wished I had stood my ground. Influencing skills workshop lead by Dorota helped me to boost my confidence, effectiveness and professional impact by giving me practical skills and tools to gain the co-operation of others and bring them around to my way of thinking. Personal touch in the observation and feedback process combined with selected content helped me to identify the ideas that helped me the most. I felt enthusiastic about implementing what I learned during the course and very soon I noticed significant progress.
Kacper AdamowiczCEO w ZEME
Czytaj więcej
Z Dorotą miałem przyjemność pracować w trakcie czterech sesji coaching'owych. Dorota ma dużo entuzjazmu, jest profesjonalna i skuteczna. Dzięki naszej pracy lepiej zrozumiałem samego siebie, dotarłem do sedna problemów z którymi pracowaliśmy i nauczyłem się w praktyczny sposób radzić sobie z nimi na codzień- za co niniejszym Dorocie dziękuję 🙂
Jozsef CselenyiTeam Manager
Czytaj więcej
Coaching sessions with Dorota enabled me to discover my broad potential, grow as a person and become a stronger manager. What I discovered and learned helped me to succeed in my professional life and reach important goals. I also realized that my success is in my hand. Dorota built a very trustful and professional relationship during our sessions. Her enthusiasm and professionalism amazed me. She introduced the methods very comprehensively and made the sessions extremely enjoyable. I am using quite often all the tools and methods I learned from her.
Brano KovalcikTeam Manager
Czytaj więcej
As an incoming Team Manager for Debt Collection team, I undertook the opportunity to have coaching & mentoring sessions with Dorota with a great vigour. Dorota’s Approach to coaching and interest in developing others through mentoring was valued not only by me but all of my colleagues. Having the chance to broaden my perspective on challenges I had, discover own solutions as well as hints and tips on how to best manage everyday situations and possible hurdles in the new position was priceless. Dorota was very effective in building relationship based on trust that enabled me to discuss all issues on a very personal level. I am glad that most of the ideas worked out during our sessions are still being implemented. In my opinion Dorota is a highly qualified individual who combines coaching skills with her practical knowledge to help others.
Dorota SobotaKoordynator Biura Making Waves
Czytaj więcej
Przyznaję, że bardzo dużo oczekiwałam ze spotkania z Dorotą. Znalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Przede wszystkim niesamowita energia i przywrócenie wiary we własne możliwości. Dorota potrafiła zadać takie pytania, które pozwoliły trafić w sedno problemu. Każde kolejne pytanie prowadziło do wyjaśnienia problemu, z którym się borykam. Zyskałam jasny obraz tego, jak metodą małych kroków mogę pokonać wszelkie trudności. Po rozmowie zaczęłam wprowadzać zmiany. Okazało się, że nie musiałam czekać długo - na początku września miałam pierwszą rozmowę. Wszystko działo się bardzo szybko, bo pod koniec września już byłam w pracy :). Nowe stanowisko było mi zupełnie obce, ale wygrało nastawienie do pracy. Dzięki Dorocie ta rozmowa poszła zupełnie inaczej niż poprzednie. Bardzo dziękuję za sesję oraz wszystkie wskazówki, które pozwoliły mi odmienić moją sytuację zawodową.
Poprzedni
Następny

           kontakt@dorotaptak.pl