O mnie

Od 14 lat wspieram Liderów w rozwoju, zmieniają się tylko moje role.

Zaczęłam od międzynarodowych korporacji, gdzie jako Team Leader, Service Delivery
Manager oraz Dyrektor ds. Operacji pracowałam
z menedżerami i budowałam zespoły.

Mój pierwszy zespół liczył sześć osób, ostatni ponad trzysta - mogę powiedzieć, że rozumiem biznes, wyzwania, obawy i problemy osób z którymi pracuję.

Bycie Liderem to była solidna szkoła życia, pełna różnorodnych doświadczeń, sukcesów i porażek.

Wiele rzeczy odkrywałam sama, popełniałam błędy, wybierałam sposoby działania, które nie zawsze były właściwe; jednak zawsze brałam odpowiedzialność, angażowałam się w 100% wywiązując się ze swoich zobowiązań.

Wiedzę i umiejętności rozwijałam latami. Nadal inwestuje swój czas i energię w zdobywanie nowych kompetencji i doświadczeń. Ważny jest dla mnie rozwój, gdyż umożliwia mi doskonalenie mojego warsztatu pracy - jakość i dawanie wartości ma dla mnie duże znaczenie.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Zarządzania oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu (dyplom University of Illinois). Ukończyłam szkołę trenerów Zarządzania Matrik, program „The Art & Science of Coaching” szkoły Coachów Erickson College International Canada, coaching zespołów w Team Coaching International, program ewaluacji kompetencji dla startupów (ESADE Business & Law School, Hiszpania) oraz wiele innych kursów i szkoleń.

Jestem certyfikowanym coachem ICF ACC i Erickson Professional Certified Coach oraz konsultantem modelu diagnostycznego Extended DISC.

MOJE CERTYFIKATY

Certyfikat

ERICKSON CERTIFIED
PROFESSIONAL COACH

Certyfikat

ICF ASSOCIATED
CERTIFIED COACH

Certyfikat

KONSULTANT MODELU
EXTENDED DISC

Od 5 lat, jako konsultant, trener i coach wspieram Liderów w doskonaleniu umiejętności przywódczych oraz budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów w korporacjach, firmach i startupach.

Wierzę w siłę zespołu i wiem z doświadczenia, że praca z całym zespołem przynosi konkretne rezultaty biznesowe. Pomagam zespołom zwiększyć skuteczność działania, poprawić jakość współpracy
i komunikacji, zbudować relacje oparte na zaufaniu oraz rozwinąć kompetencje kluczowe dla pracy zespołowej na najwyższym poziomie.


Zależy Ci, aby Twój zespół sprawnie działał, potrafił znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach i wychodził z inicjatywą nie czekając z wszystkim na Ciebie?

Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swojego działania i zbudować silny zespół, który osiąga efekty, chętnie Ci w tym pomogę!

OPINIE

OPINIE

Certyfikat

ŁUKASZ JAGŁA

Dyrektor działu Zakupów BGŻ BNP Paribas S.A.

PRZECZYTAJ OPINIE
Certyfikat

MARCIN MOLENDA

Prezes MarCelLi Adv Tech Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ OPINIE
Certyfikat

MICHAŁ FIC

Global COC Process Excellence Manager Shell

PRZECZYTAJ OPINIE
Logo firmy